• Anasayfa
 • Favorilere Ekle
 • Site Haritası
 • https://www.facebook.com/kayseriogder
Üyelik Girişi
EYYÜHE'L-VELED EY OĞUL
BİR AYET BİR HADİS

“Allah›ın ipine hepiniz sımsıkı yapışın. Dağılıp ayrılmayın. Ve Allah›ın sizin üzerinizdeki nimetini hatırlayın. Hani siz düşmanlar idiniz. O, kalplerinizin arasını uzlaştırıp-ısındırdı ve siz O›nun nimetiyle kardeşler olarak sabahladınız. Yine siz, tam ateş çukurunun kıyısındayken, oradan sizi kurtardı. Umulur ki hidayete erersiniz diye, Allah, size ayetlerini işte böyle açıklar.” (3 Ali İmran103).


 Âlimler üç türlüdür;
1- İlmi, hem kendisine, hem de insanlara faydalı olan,
2- İlmi kendisine faydası olan, insanlara, faydası olmayan,
3- İlmi herkese faydası olan, fakat kendine faydası olmayıp helak olan.(Deylemi)

Site Haritası
NAMAZ VAKTİ

Hava Durumu
ÖĞDER EĞİTİM KAMPI         ÖĞ-DER'in her yıl eğitimciler için düzenlediği bu yıl 5.si gerçekleştirilecek "Eğitim Kampı" Ankara Kızılcahamam'da birbirinden önemli isimlerle 20-21-22 Ocak tarihlerinde icra edilecek. Geçen yıl çeşitli illerden 300'ün üzerinde eğitimcinin katıldığı "ÖĞ-DER Eğitim Kampı"nda bu yıl eğitim sistemimizin önemli konuları ele alınacak. Ayrıca kampta öğretmenlerimizin mesleki ve kişisel gelişimleri ile ilgili eğitimcilerimiz seminerler verecek. 5. ÖĞ-DER Eğitim Kampı'nın seminer konuları ise şöyle:

 • İnsanın Hacklenmesi ve Geleceğin Eğitimi - Doç. Dr. Mücahit GÜLTEKİN (Afyon Kocatepe Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi)
 • Temel Esaslarımız - Muhittin YILDIRIM (DİN-BİR-DER Genel Başkanı)
 • Kendi Kaynaklarımızda İletişim ve Terepatik Yaklaşımlar - Kadir DEMİRBÜKEN (ZED Kişisel Gelişim Merkezi Eğitim Danışmanı) NLP Uzman Eğitmeni
 • Eğitimin İstikameti ve Yeni Öğretmen - Prof. Dr. Selahattin TURAN (Uludağ Üniversitesi Eğitim Fakültesi Öğretim Üyesi)
 • Aliya Medeniyet Tasavvuru ve Yeni Bir Dünya Mücadelemiz - Prof. Dr. Nazır Cihangir İSLAM (Saadet Partisi İstanbul Milletvekili)
 • Niçin ÖĞ-DER? - Mustafa AYDIN (ÖĞ-DER Eğitim Başkanı)
 • Sonuç ve Değerlendirme - Hamdi SÜRÜCÜ (ÖĞ-DER Genel Başkanı)
 • Problemlerimiz ve Çözüm Yolları - Temel KARAMOLLAOĞLU (Saadet Partisi Genel Başkanı)

 

Ankara Kızılcahamam Çam Otel'de düzenlenecek 5. ÖĞ-DER Eğitim Kampı'na tüm eğitimcilerimiz davetlidir. Eğitim kampı ile ilgili ayrıntılı bilgi için 0546 571 1622 numaralı telefondan veya ilinizdeki ÖĞ-DER Şube Başkanları'ndan (http://www.ogder.org/subebaskanlari.aspx) bilgi alabilirsiniz.

  
140 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam19
Toplam Ziyaret119263
ŞUUR SOHBETLERİ


Kayseri ÖĞ-DER' in Ömer ARİF Hoca ile Düzenlediği ŞUUR DERSLERİ  Her Cuma 
Saat 19:00'da.

“Ey iman edenler, size hayat verecek şeylere sizi çağırdığı zaman, Allah’a ve Resulüne icabet edin. Ve bilin ki muhakkak Allah, kişi ile kalbi arasına girer ve siz gerçekten O’na götürülüp toplanacaksınız.(8 Enfal 24)
“Sizlerden yalnızca zulmedenlere isabet etmekle kalmayan bir fitneden korkup-sakının. Bilin ki, gerçekten Allah, (ceza ile) sonuçlandırması pek şiddetli olandır.” (8 Enfal 25)

Bir yol buldum öteye

Geçerek gözlerinden

İşte yeni bir dünya

Peygamber sözlerinden

     ERDEM BEYAZITGENEL BAŞKAN
REKLAM ALANI
Takvim