• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/kayseriogder
Üyelik Girişi
EYYÜHE'L-VELED EY OĞUL
BİR AYET BİR HADİS

“Allah›ın ipine hepiniz sımsıkı yapışın. Dağılıp ayrılmayın. Ve Allah›ın sizin üzerinizdeki nimetini hatırlayın. Hani siz düşmanlar idiniz. O, kalplerinizin arasını uzlaştırıp-ısındırdı ve siz O›nun nimetiyle kardeşler olarak sabahladınız. Yine siz, tam ateş çukurunun kıyısındayken, oradan sizi kurtardı. Umulur ki hidayete erersiniz diye, Allah, size ayetlerini işte böyle açıklar.” (3 Ali İmran103).


 Âlimler üç türlüdür;
1- İlmi, hem kendisine, hem de insanlara faydalı olan,
2- İlmi kendisine faydası olan, insanlara, faydası olmayan,
3- İlmi herkese faydası olan, fakat kendine faydası olmayıp helak olan.(Deylemi)

Site Haritası
NAMAZ VAKTİ

Hava Durumu

HAMDİ SÜRÜCÜ

1960 yılında Kayseri Pınarbaşı ilçesi Aşağıbeyçayır Köyü´nde doğdu. İlkokulu köyünde, ortaokul ve liseyi Kayseri ve Pınarbaşı´nda tamamladı. Ankara Üniversitesi İlahiyat Fakültesi´nden mezun oldu. 

    1987 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığı´nın çeşitli kademelerinde sırasıyla öğretmenlik, müdür yardımcılığı ve lise müdürlüğü görevlerinde bulundu. Sincan İmam Hatip Lisesinde Müdür Yardımcısı olarak çalışmaktadır. 
    
    Çeşitli Sivil toplum kuruluşlarında yönetim kurulu üyelikleri ve başkanlıklarında görevler yapmış olan Hamdi SÜRÜCÜ 12.10.2005 tarihinde kurulan Şuurlu Öğretmenler Derneğinin (ÖĞ-DER)  Kurucu Üyeleri arasında yer aldı. Kurulduğu günden itibaren 09.06.2014 tarihine kadar deneğin Teşkilat Komisyonu Başkanlığı görevini yürüttü. 09.06.2014  tarihinde Şuurlu Öğretmenler Derneği (ÖĞ-DER) Genel başkanlığına seçildi. Halen bu görevi yürütmektedir.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam14
Toplam Ziyaret116547
ŞUUR SOHBETLERİ


Kayseri ÖĞ-DER' in Ömer ARİF Hoca ile Düzenlediği ŞUUR DERSLERİ  Her Cuma 
Saat 19:00'da.

“Ey iman edenler, size hayat verecek şeylere sizi çağırdığı zaman, Allah’a ve Resulüne icabet edin. Ve bilin ki muhakkak Allah, kişi ile kalbi arasına girer ve siz gerçekten O’na götürülüp toplanacaksınız.(8 Enfal 24)
“Sizlerden yalnızca zulmedenlere isabet etmekle kalmayan bir fitneden korkup-sakının. Bilin ki, gerçekten Allah, (ceza ile) sonuçlandırması pek şiddetli olandır.” (8 Enfal 25)

Bir yol buldum öteye

Geçerek gözlerinden

İşte yeni bir dünya

Peygamber sözlerinden

     ERDEM BEYAZITGENEL BAŞKAN
REKLAM ALANI
Takvim